Stavební spoření opět na vrcholu, spořitelny lákají klienty in časově omezené akce – Novinky.cz[ad_1]

"Časově omezené akce se nejvíce objevují nyní ke konci roku, kdy je pomyslný vrchol sezóny uzavírání smluv o stavebním spoření, a to priznanje sposobnosti získat státní podporu i za stávající rok," introduced Roman Bečička ze společnosti Broker Trust.

Českomoravská stavební spořitelna

Českomoravská stavební spořitelna nabízí mladým lidem ve věku 18 až 35 let slevu až dva tisíce korun z poplatku za uzavření, pokud si Smlouvu sjednají do konce roku 2018. Fakticky to pro ně znamená, will Smlouvu o stavebním spoření s cílovou částkou 200 tisíc korun mají zdarma .

Modrá Pyramida

Clients, who until December 14, 2018, with the Smlouv of Stavebním spoření a do čtyř měsíců vloží na účet alespoň two tisíce korun, získají prémii ve výši poplatku for uzavření smlouvy, maximálně však dva tisíce korun.

Pro-Clients to 21 Leads will receive a Modrá Pyramida bonus for upgraded smlouvy on stavebním spoření ve výši až 1500 korun, pokud do čtyř měsíců vloží na účet stavebního spoření minimálně jedno procento z člené částky, výslednání v směrných s výsledky zástupy do 150 tisíc korun uzavření zdarma. Tato akce však není časově omezena.

The pro-client of 55 tickets has been added for up to 200 tisíc bonus up to 200 tisíc bonuses, and two more tons of bonuses are added to the pool.

Raiffeisen stavební spořitelna

The coat of arms in Raiffeisen stavební spořitelny is up until December 17, 2018 and on a new customs duty until December 19, 2018, which is 20 times higher, with a bonus bonus of up to half a smilouw, maximum two tisíce korun. Zároveň pro klienty up to 25 let včetně nabízí spořitelna zvýhodněné úročení vkladů ve výši 1,5 percent. The podmínkou získání bonus is, the client will have nikdy neměl in této spořitelny uzavřenou Smlouvu, nebo ji ukončil nejpozději v roce 2016.

The Raiffeisen stavební spořitelna připravila and akci pro své stávající klienty, respectively, respectively (respectively, on 21st January 2018) practicky naspořenou celou cílovou částku (minimum 95%). Pokud si ji navýší, získají bonus, ve výši poplatku za zvýšení, maximálně však 1500 korun. The basket has been rolled out for a new season, including a bonus bonus of up to $ 500, up to a maximum of 1500 pounds. Stávající smlouva musí ale ukončit nejpozději on 19 December 2018.

Stavební spořitelna České spořitelny

Stavební spořitelna České spořitelny nabízí klientům do 15 let bonus ve výši poplatku za uzavření smlouvy, maksimění však ve výši 1500 Kč, pokud Bude smlouva sednuna do konce letošního roku. It will take up to five hours to get a very light LED light, six to six to 15 on a power bank.

Pro všechny Nové klienty nabízí ke smlouvám uzavřeným v průběhu listopadu bonus ve výši poplatku za uzrření smlouvy, maximální však 1500 korun, pokud na konce leden 2019 na Smlouvu vloží dva tisíce korun.

The Clients, from October 1 to October 30, 2018, with the consent of Smłuwo on stavebním spoření a ve stejném termínu vloží na účet dva tisíce korun, you will be afraid of the acce "Vyhrajte s Buřinkou Škodu Octavii".

Wüstenrot stavební spořitelna

Wüstenrot stavební spořitelna nabízí klientům do 24 letí při uzavření smlouvy s človou částkou 150 tisíc korun (KAMARÁD), a s človou částkou 300 tisíc korun (KAMARÁD +) bonus ve výši poplatku za uzavření smlouvy, pokud do čtyř měsíců vloží na účet stavebního spoření částku ve výši one-way percentages. Prakticky jde opět o sposobnost uzavření smlouvy bez poplatku. Tato akce není nijak časově omezena.

"Stavební spořitelny využívají i jiné, měně tradiční motivace a zvýhodnění klientů ať už v průběhu celého roku, nebo jen v určitém období. Příkladem je například charitativní akce Cihla od SSČS, a kdy klient zakoupením cihličky na podporu lidí s mentálním postižením získá slevu 500 korun na poplatku za uzavření smlouvy o stavebním spoření. The Modrá Pyramida is motivated by the clientele of the righteousness. Slevy mohou klienti získat také, pokud uzavřou stavební spoření prostřednictví on-line prodejních kanálů nebo zprostředkovatelských sítí "doplnil Bečička.

[ad_2]

Source link