Monday , April 12 2021

Voráček from the goal, Vrána and Hertl assisted. Fanoušky defeated rváči and ležící střelec

Matt Slocum, CTK / AP

New Jersey is home to Pittsburgh, když vyhráli 4: 2. Slavit v jejich dresu Mohl on the floor of the farmy and Pavel Zacha, střelecky sice vyšel naprázdno, ale připsal si alespoň dva kladné body do statistiky +/-.

Nejvíce zářil jeho spoluhráč Taylor Hall, a jenž si připsal dvě branky a dvě přihrávky. Góly přitom vstřelil v závěrečné dvacetiminutovce, ten druhý do prázné klece, byl tak jednoznačně klíčovou postavou utkání.

Captain Penguins Sidney Crosby přihrál na dva stół, ale to k úspěchu Tučňákům vanished. The Canadian Canadian football team is unavailable to the statistic of Dominican Simon, who is the first to host the host.

Český útočník Jakub Voráček is byl the unique stem of Philadelphia Flyers in Floridou. Ve čtvrté minutě třetí částí hry z úhlu pohotovou ranou zaskočil gólmana soupeře a snížil na konečných 1: 2. Bylo to jeho pátá trefa v této sezoně.

Letci nabrali manko ve druhé třetině, kdy dvakrát inkasovali. Nejprve při vyloučeních ruského beka Ivana Provorova skóroval Aaron Ekblad, vítězný gól obstaral ještě v Prostřední dvacetiminutovce Jevgeny Dadonov. Český obránce Radko Gudas se v dresu poražených do statistika duel nezapsal.

The Hockey New York Islanders have come to the stadium at Vancouver Stadium. Canucks sice rychle vedli, ale Ostrované častí do konce první části hry otok na 3: 1 a položili základ k vítězství. Dvěmi přesnými zásahy se blýskl Tom Kühnhackl. The attention to be paid to the first treasure, kdy byl faulován. The positions of the head are short and long, and the length of the post is over.

Scotland at 5: 2 in Cal Calutter Clark, a junior car racing for a minute at the end of the race and rushing with Erik Gudbranson.

Radost z vítězství si Mohl vychutnat i český útočník Vladimír Sobotka, jehož Buffalo vyhrálo 2: 1 nad Tampou Bay, které pro zranění chyběl Ondřej Paláta. Tým Sabres vedl v čase 25:43 o dvě branky, hostům se sice povrodulo na patnáct sekund později korigovat skóre, ale do konce utkání už nikdo neskóroval.

Nabito měl na domácím ledě Detroit, jenž nasázel Arizoně six branek and slavian vítězství 6: 1. The Hokeisti Red Wings saw the championship at 3: 0, at the end of the match, six more. As soon as the corrections have reached the čestným úspěchem hosté, on that, any zápas vyhraje, už ale alek změnit nemohlo. Úspěch Detroit Mohl slavit i český útočník Martin Frk.

Své fanoušky naopak nepotěšila Minnesota, která podlehla obhájcům Stanley Cup u Washington 2: 5. Jednou asistencí se na tom podílel i český útočník Jakub Vrána, když přihrával při gólové akci l na trefě Oshieho na 1: 5. Obránce Capitals Michal Kempný is up to the statistic of the unbeaten.

Edmonton přejel na domácím ledě Montreal 6: 2, Olejáři zápas zlomili definitivně na svou stranu třemi přesnými zásahy v závěrečné dvacetiminutovce. Třemi asistencemi se blýskl kapitán vítězů Connor McDavid.

Králové of Los Angeles underneath Toronto 1: 5. Vítězný tým šel rychle do vodí díky dvěma využitým přesilovkám. Little sice tým z LA snížil, jenže v Prostřední dvacetiminutovce tým The Maple Leafs are přidal další tři góly a bylo hotovo.

Poslední utkání dnešního programu NHL nabídlo pořádnou divočinu. The showers of San Jose saw for the first time 3: 0 and they were playing, and they would have to leave for the first time. Vidět byl and český útočník Tomáš Hertl, on the eve of přihrávce skóroval při přesilovce Joe Pavelski. Jenže po druhé třetině už bylo skóre 3: 3, a utkání slibovalo místo jasné záležitosti drama.

Duel nakonec rozhodla 54. minutes, kdy domácí tým během třinácti sekund dvakrát skóroval. Predátoři na to nedokázali odpovědět a prohráli.