Monday , April 12 2021

Jeremejevs Pamet Zaļo parties; lems para Kalnozola un Kļaviņa nākotni partijā – PoliticsNo Latvijas Zaļās partijas (LZP) aisgājis politiskā spēka Rīgas nodaļas vadītājas Valentīns Jeremejevs, informēja LZP Valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.

Jeremejevs savā iesniegumā līdz ar lūgumu izslēgt viņu no partijas arī paudis neapmierinātību ar LZP neatsaukšanos viņa rosinājumiem attiecībā uz vides jautājumu sakārtošanu. Tavars gan pauž, ka šādi ierosinājumi no aizejošā biedra viņa darbības laikā partijā neesot saņemti.

Vēl pirms iesnieguma saņemšanas LZP Valde jau esot plānojusi izvērtēt Rīgas nodaļas vadītāja atbilstību partijasbiedra statusam, ņemot vērā, ka viņš ar savu rīcību esot grāvis partijas tēlu, norādīja LZP Valdes priekšsēdētājs.

Partijas pārstāvji tāpat paredzējušis izvērtēt bijušā Saeimas deputāta Valda Kalnozola atbilstību biedra statusam, jo ​​par viņu saņemts "kārtējais iesniegums" no ierindas biedra par politikīa uzvedību ilgākā laika posmā. Reizē paredzēts lemt arī par bijušā parlamentārieša Askolda Kļaviņa atrašanos partijā, kurš līdz ar vienošanas a few soda piemērošanu esot atzinis vainu par transporta kompensāciju nelikumīgu izmantošanu. Līdz ar to shajā jautājumā tika maldināta partijas Valde, norādīja Tavars. Kļaviņš pašlaik ir apturējis darbību partijā.

Šodien "Latvijas Vēstnesī" publicēta informācija par ta, ka Kļaviņš ar 6.novembri atbrīvots no LZP Valdes locekļa Amata.

Iespējams, LZP Valde shonedēļ varētu skatīt jautājumu par Kalnozolu un Kļaviņu.

Vaicāts par to, vai paredzēts arī veikt kādus soļus attiecībā Jūrmalas domes priekšsēdētāju Gati Truksni (LZP), Tavars norādīja, ka Truksnis and apturējis savu darbību partijā un vēlas pierādīt savu taisnību tiesā. LZP Valdes priekšsēdētājs atzina, ka arī Jūrmalas mēra situācija met ēnu uz partijas reputāciju un ka politiskais spēks vēlas sagaidāt ātru tiesas lēmumu viņa gadījumā.

Jau ziņots, no KNAB izplatītās infografikas noprotams, ka Truksnim rosināts uzrādīt apsūdzību par Zaļo un zemnieku savienības (ZZS), in the form of a bill of lading documents, which is a document for a blanket document filed.

Iepriekš TV3 raidījums "Nekā personīga" vēstīja, ka Valsts police Trussni sodījusi par narkotisko vielu uzglabāšanu.

Jau vēstīts, ka Ģenerālprokuratūra nu jau bijušajam Saeimas deputātam Askoldam Kļaviņam saistībā ar delikumīgu transporta kompensācijas iegūšanu piemērojusi 120 stundas piespiedu darba un uzlikusi valsts budzetā atmaksāt gandrīz 10 000 eiro.

Kā ziņots, pašlaik no partijas aizejošais LZP Rīgas nodaļas vadītājs Jeremejevs netika iekļauts ZZS 13.Saeimas vēlēšanu kandidātu sarāstā pēc informācijas, kas publiskajā telpā izskanēja saistībā ar Jeremejeva izteikumiem un aktivitātēm.

Pirms nepaty gada Jeremejeva rakstītais raisīja vairākkārtēju ažiotāžu sociālajos tīklos. 2017.gada decembrī sociālajā tīklā "facebook.com" viņš norādīja, ka Rosina parakstu vākšanu a few referendums rīkošanu, lai aizliegtu sagad jau notikušo "praidu" jeb seksuālo minoritāšu gājienu.


Source link