Wednesday , April 14 2021

Krāpniece? Kādai Latvijas iedzīvotājai izdodas piemānīt Facebook lietotājusSocial networking Facebook kāda sieviete vārdā Mārīte rakstījūsi, ka nonākusi grūtā situācijā un lūgusi palīdzību, savukārt pēc Tam nākusi klajā ar atvainošanās pārgājumu, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Man konstatēja nāvējošu vīrusu, kuru Zina jau sešus simtus gadu. No tā neviens nav izdzīvojis. Tas ir meningitus encephalitis sepses. Patiesībā tie ir vērtējā pieci nāvējoši vīrusi.

Jau krietnu laik sociālajā portālā ir lasāms sievietes vārdā Mārīte izveidots ieraksts, kurā viņa apraksta savu sūro dzīvesstāstu. Tas ir par smag slimību, kura viņu pieveikusi, par ārstu ilaipno attieksmi Pret viņu. Par ta, kā ar saimniecību un lopiem iet gauži grūti un ka nu ir spiesta lūgt cilvēku palīdzību. Pie viņas raksta ir lasāmi daudzi komentāri, kurus lasot ir skaidrs, ka daudzi ir gatavi doties viņai palīgā.

Komentāri Facebook:
"Varu palīdzēt ar trauki, bet esmu Liepāja. Arī shāds tāds dārza inventārs atrastos. "

"When atrodaties? Varu mēģināt palīdzēt. "

Tas, kas mulsina, ir komentārs, kurā kāda sieviete atstāsta sarunu ar cilvēku, kurš pazīstot sievieti. Tajā atklāts, ka kundze, iespējams, ir bijusi bordeļu īpašniece, iekritusi policijas nagos un vairāku gadus nācies pabūt valsts maizē jeb cietumā. The commentary on the miniscule, there are attiecīgais profils izveidots tieši palīdzības lūgšanai.

When "Bez Tabu" ierodas pie sievietes, redz, ka pa sētu ganās prāvs pulciņš vistu, ir aitas. Sētā rosās divi, jauni vīrieši, kuri apdara ikdienas saimniecības darbus. Pati saimniece ir istabā.

"Man konstatēja nāvējošu vīrusu, kuru Zina jau sešus simtus gadu. No tā neviens nav izdzīvojis. Tas ir meningitus encephalitis sepses. Patiesībā tie ir vērējā pieci nāvējoši vīrusi, "atklāj Mārīte.

Ārsti galvu vien nogroza, jo kundzes nosauktais nekādi nav nāvējošs vīruss. Tās ir trīs slimības. Meningīts, encefalīts, because.

Sieviete stāsta, ka Neko skirt nedarot. The naught of the unclean thing, prasa pēc drēbēm, lietotām mantām. Tirgo pašu vāktas āāļu tējas, īpašumā ir gan Mežs, gan zeme, kuru iznomā.

Jāpiebilst, ka pēc 'Bez Tabu "apciemojuma sieviete savā" Facebook "profilā bija ievietojusi atvainošanās rakstu, visiem atzīstot, ka bijusi mānīšanās, bet šobrīd abi ieraksti – gan palīdzības lūgšana, gan atvainošanās – ir dzēsti.

Avots


Source link