Monday , August 2 2021

Djokovičov neskutočný príbeh poslednej sezóny: Neprestal som veriť Seba!Serbian tennis player Novak Djokovic
Serbian tennis player Novak Djokovic

LONDÝN – Z prvých 12 zápasov tejto sezóny mal na víťazstva navyknutý Novak Djokovich vyrovnanú bilanciu 6: 6 a v polovici mája ho zožierala frustrácia. After that, there was a turning point, aký nemá v modernom tenise obdobu. V zostávajúcich stretnutiach tohto súťažného ročníka 31-ročný Srb tiež 6-krát prehral, ​​pridal však 47 víťazstiev a rok ukončil na Poste svetovej jednotky.

At the end of the season, the championship in the tournament ATP Finals v Londýne mohol Djokovič with nefalšovanou radosťou vyhlásiť: "It is a phenomenal phenomenon that is a phenomenal phenomenon." Ukončiť rok na Poste svetovej jednotky rebríčka ATP bola ambicija, s ktorou som vstupoval do halovej sezóny.

Dôležitý faktor na opätovnom nadobudnutí víťazného kurzu v kariří Djokoviča je jeho slovenský tráner Marián Vajda. Keď Djokovic played in the second round of tournaments in Miami with Franjo Benoit Pairem, who had been playing for a long time, Vajda súhlasil. V tom čase with Djokovič rozlúčil with so called. a super-American American actress Andrem Agassim, and a brave innocent cricket engagement by Čech Radka Štěpánka.

The girls came from Vajda and Djokovich len called the rozbiehali. Srb prehral v 2 nd round in Barcelona with Slovakia Martino Kližan and in the Roland Garros team with Taliana Marcom Cecchinatom. By the parisian "neúspechu" doctrine of the past, he will note, which nevynechá sezonnu on the trumpets. Nevynechal and urobil Dobre. At the Tournament in London's Queen's Clube, the Nedotiahol sloping rozbehnuté finala proti Marinovi Čiličovi do víťazstva, then the winner of the Wimbledon Championships in Augusta was the most successful tournament on the hard ground in American Cincinnati, ktorý mu if Jediný chýbal v zbierke triumfov on the soccer ATP World Tour Masters 1000.

It is rumored that this will be the most popular in the US Open, kde srbský bojovník v siedmich zápasoch prepustil súperom len 2 sety, aj to hneď v prvých dvoch kolách. Then Bol už nezastaviteľný. Neskôr pridal ešte Triumf in "tisícke" v čínskom Šanghaji and in the last two seasons in the finals of the two teams – Hale Bercy and the aforementioned London O2 Arena at the ATP Finals. In the afternoon of November, there will be a bourgeois party, and will celebrate the birth of the ATP in the two.

Rodený Belehradčan with Stal's first player since 2000, with the best in the season Dostal až na vrchol rebríčka by this, which is the best of dvdsiatky počítačového poradia (18 June 2018 Bol on the 22st prize). Jeho predchodcom Bol before 18 rokmi Marat Safin. Ruský tenista Bol až na 38. mieste 28. februára 2000, ale 20. novembra 2000 sa už vyhrieval na výslní. "Neprestal som veriť v Seba" I do not want to hear from the Seba, I will not know Veľké dosiahnem, I will give it to you, and I will give it to you, and I will give you my life, and I will give you my blessing, and I will give you my blessing. posun veľmi nepravdepodobný, " skonštatoval Djokovic at the ATP World Tour.

Djokovič pre zdravotné probly s lakťom vynechal druhú polovicu predchádzajúcej sezóny 2017, a po januárových Australian Open, as well as the only one in the Czech Republic. With the trademark of the brand with no obmedzení vrátil do tenisového kolotoča and by júna už Bol späť v špičkovej shapes. "My name is rozhodol podstúpiť ten zákrok, nevedel som, čo ma čaká neskôr v sezóne." Tento pocit som predtým nikdy nemal, vedel som len, will be with my toad to help. Finally vypálilo najlepším možným spôsobom, " add Djokovic.


Tagy: Novak Djokovic ATP Marián Vajda

Zdroj:
THE
foto:
TASR / AP / Tim Ireland


Source link