Monday , August 2 2021

Elon Musk will take up to 12 months in a satellite TV station, knocking down the internet with a well-drilled ZemeTesla model 3 with the presented predation. Problémy okolo prelomového výrobcu automobilov budučcnosti časne utíchli. Dnes, keď má Elon viac času začal pracovať na ďalších smelých projektoch. Jeho's spy clouds SpaceX plans to fly to Mars and the project. Jedným z nich is napríklad pokrytie celého Sveta internetovým pripojením.

Is it na takaj tak, ani v 21. storočí nie je internetové pripojenie samozrejmosťou. Elon tvrdí, že k internet by mal mať prístup každý obyvateľ Zeme. V priebehu najbližších rokov by chcel on obežnú dráhu vypustiť tisíce satelitov. Celkovo by Malo SpaceX will vesmíru vyniesť takmer 12 000 satellit. Prva castle was about 4 425 times a year before the clock. Druha v početa 7 518 satellite práve teraz.

The Internet is a joke

Satelity by Mali byť umiestnené na nižšej obežnej drava Zeme v rovnomerných vzdialenostiach. Dá sa povedať, že vytvoria akúsi neviditeľnú sieť, ktorá sa rozprestrie okolo celej planéty. V súčasnosti prebiehajú prvé testy dvoch typov satelitov. Zaujímavé je, internet, ktorý sa Bude šíriť prostredníctvom týchto malých krabičiek. Bude mať oneskorenie iba 7 milisekúnd.

Ak elon tento plán zrealizuje, podmaní si celý vesmír. V súčasnosti totiž krúži okolo našj planéty len 1 880 satelitov rôznych veľkostí. Prvé vysielače by Mali do vesmíro letieť už na budúci rok. V priebehu šiestich rokov by Mala byť na obežnú dráhu vynesená rovná polovica z celkového multiplicities. Druha polovica je naplánovaná na ďalšie roky.

Koľko satelit však v krutom vesmíre pretili? Kvôli tomu, ře Bude vypustené takéto obrovské multiplicnost s drasticky zvyšuje riziko zrážky s inými objektami. Môžu to byť aj satelity, ktoré tú už obiehajú, ale vyššia pravdepodobnosť is a kolízia with nejakou časticou, ktorá krúži around Zeme. Once upon a time, vesmírny falls to promising drama. Celkovo sa tuchádza až 21 000 kúskov malých aj veľkých objektov.

SpaceX nie je jedou spoločnosťou, ktorá chce vyslať satelity do vesmíru. The Kepler Communications LeoSat competes with the competition. K ich realizácii im však chýbajú rakety. Za vynesenie satelitov si tak budú musieť náležite priplatiť.

Zdroj: astronomy.com


Source link