Sunday , November 29 2020

Hororové nálezy v národnom park: PHOTO Polícia vyšetruje, kto zastrelil bear, mrazivé slová ecologyZoologička Maria Apfelová na sociálnej hieti zverejnila hrôzostrašné snímky. The National Park Veľká Fatra is located on the Národného National Park. "Požlání nálezu uhynutého medveďa hnedého sme spoločne so zástupcami miestneho PZ a polície vykonali obhliadku na city nálezu. Medveď Bol zastrelený dlhou guľovou zbraňou, " opísala Apfelová.

Zastrelená šelma v národnom park.

Zastrelený medveď v národnom

Zdroj: FB / M. A.

Zoologička rezervoveň potvrdila, že prípad for objasňujú muži zákona. "Polícia vyhľadávala balistickú stopu a prípad ryi ako trestný čin, pracuje však i s verziou, že mohlo ísť o sebaobranu," doplnila.


Zastrelený medveď v národnom

Zdroj: FB / M. A.


Čítajte aj: VIDEO Padli diviak a medvedica, poľovník v tom má jasno


O couple dní bola objavená ďalšia uhynutá šelma. "Včera (22.9.) Bol nájdený v územnej pôsobnosti NP Veľká Fatra ďalší mŕtvy bear". Príčina úhynu nie je Jasná, ' appetizer Apfelová.

V nedeľu Bol usmrtený ďalší medveď hnedý.

Mŕtvy medveď v NP

Zdroj: FB / M. A.

Podľa profesionalálneho ecologist Erika Baláža si pytliaci väčšinou svoje koristi aj odvezú. 'Podľa znalcov sú takýchto prípadov na Slovensku kaidý rok desiatky. Väčšinu pytliaci odvezú a nik sa o tom nedozvie. Tortortor n,,,,,,,,,, a a a a a aš, a a a “a a a aďš a“ ““ ““ ““ ““ “ďš ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ “ uviedol Baláž, ktorý je známy z initiativeívy My sme les.


Mŕtvy medveď v NP

Zdroj: FB / M. A.


Source link