Markíza zabodovala s rozlúčkou Sestričiek
Pôvodná seriálová tvorba Markisiy v utorok dominovala.

Televisija nasadila serial Sestričky at the cake of September. Prvá séria vyvrcholila v utorok záverečnou 10. epizódou.

Serial z nemocničného prostredia with Stal a traditional silno single on the trumpet. The number of people in the group 12-54 earned 3. The highest rating was 9.8% and the average 27.4% of its staff.

Pre Porovnanie: premier časť Sestričiek si pozrelo 283-tisíc divákov z komerčnej cieľovky 12 – 54 pri trhovom podiele 25.2 Percent. V cieľovej grupe 12+ Mala vtedajšia Novinka 483-tisíc divákov (22.7%). Aktuality.sk about this information Lukáš Kočišek of PR Markízy.

"Sestričky v čase vysielania výrazne defeat konkurenčné programy, zábavná šou Nikto nie je dokonalý zaznamenna na TV JOJ v cieľovej grupi 12-54 trhový podiel 13,1%, a doku-šou Remeslo má Zlaté podno na Jednotke RTVS trhový podiel 6,2%. Pre tento rok posledné pútavé príbehy štvorice sympatických zdravotních sestier pritiahli k obrazovkám 509-tisíc divákov starších ako 12 rokov, čo je taktiež 3. najlepší výsledok, "objasnil.

Sledovaní aj Oteckovia

Markíza žala v utorok úspech na z podvečerného rodinného seriálu Oteckovia. V strategickej cieľovej skupina 12-54 sa Stal najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc.

"V tejto obchodne relevantne cieľovej grupi dosiahli Oteckovia nateraz 3. Najvyšší rating v rámci aktuálnej jesennej série 10,5%, vysoko nadpriemerný trhový podiel 40,6%. Konkurenčná súdna šou zaznamenala v rovnakej cieľovej skupinu trhový podiel 10,1%. Ďalšie príbehy štvorice najobľúbenejších slovenských oteckov si nenechalo ujsť celkovo 513-tisíc divákov v veku nad 12 rokov, "add Kočišek.Source link